قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

راه اندازی شبکه تلویزیونی بورس تا دو هفته آینده

راه اندازی شبکه تلویزیونی بورس

راه اندازی شبکه تلویزیونی بورس

▫️علی صحرایی ، مدیرعامل بورس تهران: انتظار می‌رود با ایجاد تلویزیون بورسی و همکاری مسئولان صداوسیما ، محتوای آموزشی مورد نیاز مردم در اختیار همه اقشار جامعه قرار گیرد.

▫️از ابتدای سال تاکنون تعداد سهامداران بورس از ۵ میلیون به ١۶ میلیون رسیده است که ١١ میلیون از این تعداد کمتر از ۵٠ میلیون تومان سهام خریده‌اند؛ براین اساس لزوم توسعه فرهنگ سهامداری و آگاه‌سازی بیش از پیش وجود دارد.

▫️خوشبختانه سهامداران طی یک هفته اخیر به سمت سهم‌های بنیادی گرایش پیدا کرده اند که نشان از افزایش آگاهی آنان به فضای بازار سرمایه نسبت به قبل دارد.

▫️سیاوش وکیلی، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس: داشتن شبکه تلویزیونی اختصاصی بورس همواره یکی از آرزوهای دیرینه بازار سرمایه بوده که جای خالی آن همیشه احساس می‌شد. مقرر شده است تا شبکه «ایران کالا» به پخش این برنامه‌ها اختصاص یابد و پوشش آن در فازهای بعدی در کشور از ٧٠ به ۱۰۰درصد برسد.

▫️ پیشنهاد می‌شود نام این شبکه مانند شبکه اقتصاد ، «شبکه بورس» یا «شبکه سرمایه» باشد. سازمان بورس تمام تلاش خود را در جهت راه‌اندازی این شبکه تلویزیونی بورس خواهد کرد و انتظار می‌رود تا دو هفته آینده راه اندازی شود.

دنیای بورس

 

مطلب پیشنهادی

احتمال تمدید مهلت پذیره‌نویسی دارا دوم (پالایش)

احتمال تمدید مهلت پذیره‌نویسی دارا دوم (پالایش)

احتمال تمدید مهلت پذیره‌نویسی دارا دوم (پالایش) 🔹 معاون سازمان خصوصی‌سازی از احتمال تمدید مهلت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *