قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

خبرهای خوب غویتا برای سهامداران

خبرهای خوب غویتا برای سهامداران

خبرهای خوب غویتا برای سهامداران

✅ نخستین پروژه سرمایه‌گذاری صندوق سهام اختصاصی غویتا تا یک ماه آینده عملیاتی می‌شود

✅ بازدهی غویتا در یک سال گذشته بالاتر از شاخص کل و هم‌وزن

🔹 دکتر مهدی سماواتی، مشاور مالی و سرمایه‌گذاری ویتانا به «بورس فوری» گفت:

⬅️ جزییات نخستین پروژه سرمایه‌گذاری صندوق بزودی در کدال افشا خواهد شد و در حال حاضر مذاکراتش نهایی شده است و در کمتر از یک ماه آینده اولین سرمایه‌گذاری صندوق عملیاتی می‌شود.

⬅️ این پروژه، یک شرکت صنایع غذایی است که مدیریت و کنترل صددرصدی آن توسط گروه ویتانا انجام می‌شود. همچنین ۵۱ درصد از سهام این شرکت را ویتانا خریداری می‌کند و ۴۹ درصد دیگر سهام در اختیار صندوق سهام اختصاصی است.

⬅️ با شروع پذیره‌نویسی اولین پروژه سرمایه‌گذاری، بلافاصله خرید و تملیک شرکت در دستور کار قرار دارد و با توجه به این که نخستین نهاد مالی Private equity ایران هستیم و سهامدار اصلی آن هم ویتاناست، روی NAV شرکت تاثیر بزرگی می‌گذارد.

⬅️ شرکتی که خریداری کرده‌ایم روی تابلو حداقل با ارزش افزوده ۸ تا ۱۰ برابری عرضه خواهد شد و تا کمتر از ۲ سال آینده با ارزش افزوده بسیار خوب در بازار فرابورس قرار می‌گیرد. بنابراین سهامداران غویتا از صبوری‌شان زیان نمی‌کنند.

⬅️ پروژه‌های بسیار خوب دیگری هم در راه است و چند شرکت دیگر را نیز خریداری خواهیم کرد. البته یکی از مزیت‌های صندوق‌های سهام اختصاصی این است که سازمان بورس و شرکت فرابورس سریع‌تر پرونده عرضه اولیه پروژه‌های خریداری شده توسط صندوق را بررسی و عرضه اولیه می‌کنند.

⬅️ ۵۱ درصد سهام شرکت‌هایی که از طریق این صندوق خریداری می‌شود، در اختیار هلدینگ ویتانا و بقیه هم در اختیار صندوق سهام اختصاصی است که بازهم سهامدار عمده آن ویتاناست.

بورس فوری

 

خبرهای خوب غویتا برای سهامداران

مطلب پیشنهادی

احتمال تمدید مهلت پذیره‌نویسی دارا دوم (پالایش)

احتمال تمدید مهلت پذیره‌نویسی دارا دوم (پالایش)

احتمال تمدید مهلت پذیره‌نویسی دارا دوم (پالایش) 🔹 معاون سازمان خصوصی‌سازی از احتمال تمدید مهلت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *